Zlievarenský Pracovník od 15.42€ – 18.01€/hod

Sagius Uitzenders BV

Workplace

Nederland

Type of employment

Permanent

Job type

Full-time

40 hours

Wage conditions (gross)

€15,42 - €18,01 per hour

€2673 - €3122 per month

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený obrábač kovov a hľadáte novú výzvu na plný úväzok v rámci motivovaného a nadšeného tímu? Budete pracovať v spoločnosti MGG v Tegelene v útvare dokončovania, kde ste zodpovední za konečnú úpravu a kontrolu kvality hliníkových odliatkov.

Medzi vaše činnosti patrí lisovanie, brúsenie, pílenie, frézovanie, odlievanie jadier, tryskanie a impregnácia odliatkov. Tieto činnosti sa často vykonávajú ručne.

Skúsenosti s ručným náradím sú preto veľmi dôležité – ideálne zo strojárenského priemyslu.

Spoločnosť chce byť neustále v čele inovácií v oblasti automatizácie, a preto sú pre vás v oddelení Finishing pripravení technicky vyspelí roboti! Títo roboti vám zdvíhajú z rúk veľa ťažkého. Vložíte odliatky do robota a ten odliatky rozomelie, pília a frézuje. Skontrolujete produkty, keď vyjdú z robota. Zákazníci (vrátane spoločností Volvo, Daimler, DAF, Porsche, Remeha) stanovujú vysoké štandardy a dôraz na kvalitu je preto pri dokončovacom odbore dôležitou témou. Ak sa vyskytnú menšie (technické) problémy, identifikujete ich a riešite samostatne alebo spolu s kolegom.

Pracovný týždeň má 37,5 hod / na 3 zmeny.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Holandská pracovná zmluva
– ročne 24 dní plateného voľna
– výplaty týždenne – len na vlastný bankový účet !
– zabezpečené služby koordinátora
– zabezpečené ubytovanie / dotované
– zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
– registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
– registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
– poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
– naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je v stredne veľkom podniku na výrobu kovových odliatkov, väčšinou pre automobilovú výrobu a výrobu poľnohospodárskych strojov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk – Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v strojárskej výrobe.