Pracovník v sklade Albert Heijn – práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Pracovisko

Nederland

Druh zamestnania

Trvalé

Typ práce

Full-time

40 hodiny

Mzdové podmienky (brutto)

€9,5 - €16,85 per hour

€1647 - €2921 za mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade pre najväčšiu sieť supermarketov v Holandsku!
Pracovník bude pracovať najmä s hlasom ovládaným systémom ktorý je v angličtine – preto znalosť jazyka je NUTNÁ.

Ide o chladný sklad s potravinami ! Prevádzková teplota okolo 5°C.

Pracuje sa 8 hodín na 3 zmeny. Možnosť práce nadčas (príplatok 140%)
Pracovná doba : Pondelok – Piatok / Možnosť pracovať aj v Sobotu (príplatok 135%) a v Nedeľu (príplatok 200%).
Presná kalkulácia Vášho platu je možná pri pohovore.

Pre dosiahnutie všetkých uskladnených výrobkov musí byť Vaša výška minimálne 165 CM. Niektoré balíky dosahujú váhu okolo 25 KG (zemiaky, cibuľa, banány…) čiže miestami môže ísť o fyzickú náročnú prácu (s ohľadom na ženy).

Práca je hlavne určená pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu na dlhodobo a sú ochotný pracovať aj cez sviatky.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Holandská pracovná zmluva
– ročne 24 dní plateného voľna
– výplaty týždenne – len na vlastný bankový účet !
– zabezpečené služby koordinátora
– zabezpečené ubytovanie / dotované
– zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
– registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
– registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
– poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
– naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis.
Vybraného uchádzača budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Náš klient pôsobí v oblasti obchodu už 130 rokov a je najväčším reťazcom supermarketov v celom Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno