Lucrător în depozit în Zalando/Nike – Olanda

Sagius Uitzenders BV

La locul de muncă

Țările de Jos

Tip de angajare

Permanent

Tipul postului

Cu normă întreagă

ore 40

Condiții salariale (brute)

11,04 € - 15,92 € pe oră

1914 € - 2759 € pe lună

Descrierea postului
Cautam angajati pentru depozitul logistic al GXO Logistic: Zalando / Nike.
Este posibil să lucrați la bunurile returnate sau la departamentul de picking.
Este necesară comunicarea de bază în limba engleză. Lucrăm de luni până vineri, în total 37.5 ore pe săptămână.
Aceasta este o muncă pe termen lung într-o operațiune în două schimburi.
Sâmbătă există și posibilitatea de a lucra.

Beneficiile angajatului
– contract de muncă olandez
– 24 de zile de concediu plătit pe an
– plăți săptămânale – doar pe propriul cont bancar!
– servicii de coordonator securizate
– cazare asigurata/subventionata
– mijloace de transport securizate de la cazare la serviciu și retur
– înregistrarea așa-numitului „număr fiscal în Țările de Jos” se face de către angajator
– Înregistrarea pentru asigurarea obligatorie de sănătate în Țările de Jos este procesată de angajator la sosire
– Sfaturi cu privire la călătoria în Țările de Jos
– agenția noastră nu percepe taxe de plasare înainte sau după plecarea în Țările de Jos
Informații
Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs., unde va fi descrisă experiența dumneavoastră anterioară de muncă.
Fiecare experiență de lucru este luată în considerare și vă poate ajuta.
Vom contacta imediat candidatul selectat.

Cerințe ale angajaților
Poziția este potrivită pentru candidații cu studii:
Liceu fără absolvire
Absolvent de liceu
Învățământ profesional postuniversitar/superior
Aptitudini lingvistice
Limba engleză – intermediar (B1)
Permis de conducere
B