Lucrător de producție în Mauser

Sagius Uitzenders BV

La locul de muncă

Tip de angajare

Permanent

Tipul postului

Cu normă întreagă

ore 40

Condiții salariale (brute)

17,69 € - € pe oră

3066 € - € pe lună

Descrierea postului

În calitate de angajat de producție la Mauser din Oosterhout, vă asigurați că butoaiele sunt transportate către client la cea mai bună calitate posibilă. Veți lucra într-o hală mare de producție, unde veți lucra împreună cu alți angajați și operatori de producție. Majoritatea lucrătorilor sunt locali/olandezi. Va trebui să vorbești engleză pentru a înțelege instrucțiunile și pentru a putea avea o comunicare informală cu colegii tăi.

Munca dumneavoastră zilnică va consta în:

  • Întoarcerea capacelor și a capacelor
  • Lovirea clapetelor tamburilor de plastic
  • Stivuirea butoaielor pe paleți
  • Controlul calității butoiului
  • Activitati zilnice de curatenie in hala de productie
  • Eliminarea defecțiunilor minore ale mașinii

Cerințele pentru locul de muncă

  • Perspectivă tehnică
  • Experienta intr-un mediu de productie
    • Limba olandeză sau engleză (pentru a înțelege instrucțiunile și a comunica cu liderul echipei sau colegii)
  • Disponibil imediat pentru cel puțin 32 de ore pe săptămână
  • Flexibilitate de luni până duminică în ture de dimineață, după-amiază și noapte
  • Lucrează la momente diferite datorită listei de 5 schimburi
  • Abilitatea fizică de a face față muncii grele
  • Lucrul într-un climat schimbător (cald și/sau rece)

Salariu

Posibilitatea de a-ți stabili propriul program!

Tur de zi: 13.82€ + 28% = 17,69€/ora

Prelungiri: 13,82€ +50% = 20,73€/ora

Cazare

106,50€ brutto / săptămână