Șofer de stivuitor/stivuitor în Tesla

Sagius Uitzenders BV

La locul de muncă

Tip de angajare

Permanent

Tipul postului

Cu normă întreagă

ore 40

Condiții salariale (brute)

14,14 € - € pe oră

2451 € - € pe lună

Descrierea postului

În calitate de lucrător în expediție, faceți parte din echipa PDC (Centrul de distribuție a produselor) Tesla, care se află în Tilburg. Echipa furnizează piese pentru toate centrele de service și atelierele de caroserie Tesla din Europa, Orientul Mijlociu și Africa. PDC are mai multe subdiviziuni; intrare, ieșire și inventar. În calitate de angajat al depozitului, sunteți responsabil atât pentru intrarea, cât și pentru ieșirea din depozit.

În timp ce lucrați la divizia de intrare, vă ocupați de toate bunurile primite. Activități precum descărcarea containerelor, inspectarea, reambalarea și înregistrarea mărfurilor fac parte din sarcinile dumneavoastră. Când lucrați la PDC outbound, sunteți responsabil pentru toate bunurile care ies. Sunteți implicat zilnic cu ridicarea comenzilor, efectuarea controalelor de calitate și ambalarea mărfurilor care ies.

Cu un ochi pentru detalii și concentrare constantă, vă asigurați că toate bunurile sunt procesate corect. Contribuiți împreună cu echipa dvs. pentru a vă asigura că toate Centrele de service Tesla își primesc bunurile la timp, în formă perfectă și în cantitățile corecte.

Cerințele pentru locul de muncă

  • Licență valabilă pentru stivuitor sau stivuitor retractabil;
  • Experienta in munca de expeditie;
  • Lucrezi cu precizie și ai un ochi pentru detalii;
  • Bune cunoaștere (scrisă și verbală) a limbii engleze;
  • Flexibil de a lucra în 2 schimburi care se schimbă săptămânal (6-14.30 și 14.30-23.00)
Salariu

14,14 EUR brut pe oră, inclusiv ADV și indemnizația de schimb

Cazare

106,50€ saptamana/brut