Order Picker – Tilburg – praca w Holandii – od 10,50 € do 16,60 €

Sagius Uitzenders BV

Miejsce pracy

Rodzaj zatrudnienia

Stały

Rodzaj pracy

40 godziny

Warunki płacowe (brutto)

€10,5 - €16,6 na godzinę

€1820 - €2877 na miesiąc

Poszukujemy doświadczonych magazynierów do dużego magazynu logistycznego Rhenus w Tilburgu!
Gwarancja pracy 40 godzin i więcej – możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zakres prac obejmowałby następujące zadania:

– Komunikacja w języku angielskim
– Zbieranie produktów
– Elektryczne sterowanie wózkiem paletowym
– Korzystanie z systemu głosowego i obsługa wózka paletowego – niezbędne jest doświadczenie
– Załadunek i rozładunek kontenerów
– Pakowanie i kontrola przesyłek przed załadunkiem

praca na 2 zmiany – dopłata za pracę w godzinach 19-24: 00/25% (w dni robocze)
Sobota: 13.12 € / godzina
Niedziela: 15,75 € / godzina

Przy pracach nad opakowaniem i wysyłką kształtu – plus dopłata 0,85 €/godz.

Świadczenia pracownicze

– Holenderska umowa o pracę
– 24 dni płatnego urlopu rocznie
– Płatności tygodniowo – tylko na własne konto bankowe!
– zabezpieczone usługi koordynatora
– zakwaterowanie zabezpieczone / dotowane
– zabezpieczone środki transportu z miejsca zakwaterowania do pracy iz powrotem
– rejestracją tzw. „numeru podatkowego w Holandii” zajmuje się pracodawca
– Rejestracja do obowiązkowego ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii jest przetwarzana przez pracodawcę po przyjeździe
– Porady dotyczące podróży do Holandii
– nasza agencja nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo pracy przed lub po wyjeździe do Holandii

Informacje o przetargu

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prześlij nam swoje CV, w którym opisane zostanie Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe.
Każde doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę i może pomóc w dokonaniu wyboru.
Z wybranym kandydatem skontaktujemy się niezwłocznie.

Firma, w której stanowisko jest obsadzone

Transport, logistyka

Magazyn logistyczny