Odlewnik od 15,42 € – 18,01 € / godzina

Sagius Uitzenders BV

Miejsce pracy

Holandia

Rodzaj zatrudnienia

Stały

Rodzaj pracy

Pełny etat

Pełny etat

40 godziny

Warunki płacowe (brutto)

€15,42 - €18,01 na godzinę

€2673 - €3122 na miesiąc

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki

Czy jesteś doświadczonym ślusarzem i szukasz nowego wyzwania w pełnym wymiarze godzin w zmotywowanym i entuzjastycznym zespole? Będziesz pracować w MGG w Tegelen w dziale wykończeniowym, gdzie odpowiadasz za wykończenie i kontrolę jakości odlewów aluminiowych.

Twoja działalność obejmuje prasowanie, szlifowanie, piłowanie, frezowanie, odlewanie rdzeni, śrutowanie i impregnację odlewów. Czynności te są często wykonywane ręcznie.

Dlatego bardzo ważne jest doświadczenie z narzędziami ręcznymi – najlepiej z branży inżynieryjnej.

Firma chce być cały czas w czołówce innowacji w dziedzinie automatyzacji, dlatego zaawansowane technicznie roboty są dla Ciebie gotowe w Dziale Wykończeniowym! Te roboty unoszą duże ciężary z twoich rąk. Wkładasz odlewy do robota, który szlifuje, piłuje i frezuje odlewy. Sprawdzasz produkty, gdy wychodzą z robota. Klienci (m.in. Volvo, Daimler, DAF, Porsche, Remeha) wyznaczają wysokie standardy, dlatego nacisk na jakość jest ważnym tematem w branży wykończeniowej. Jeśli pojawią się drobne (techniczne) problemy, identyfikujesz je i rozwiązujesz indywidualnie lub wspólnie z kolegą.

Tydzień pracy ma 37,5 godziny / na 3 zmiany.

Świadczenia pracownicze

- Holenderska umowa o pracę
- 24 dni płatnego urlopu rocznie
- Płatności tygodniowo - tylko na własne konto bankowe!
- zabezpieczone usługi koordynatora
- zakwaterowanie zabezpieczone / dotowane
- zabezpieczone środki transportu z miejsca zakwaterowania do pracy iz powrotem
- rejestracją tzw. „numeru podatkowego w Holandii” zajmuje się pracodawca
- Rejestracja do obowiązkowego ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii jest przetwarzana przez pracodawcę po przyjeździe
- Porady dotyczące podróży do Holandii
- nasza agencja nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo pracy przed lub po wyjeździe do Holandii

Firma, w której stanowisko jest obsadzone

Przemysł motoryzacyjny, produkcja środków transportu

Praca odbywa się w średniej wielkości firmie zajmującej się produkcją odlewów metalowych, głównie do produkcji motoryzacyjnej i produkcji maszyn rolniczych.

wymagania pracowników

Umiejętności językowe

Angielski - początkujący (A2) lub niemiecki - początkujący (A2)

Prawo jazdy

b

Wymagania i umiejętności osobowości

Praktyka w inżynierii mechanicznej.