Magazynier Albert Heijn – pracujący w Holandii

Sagius Uitzenders BV

Miejsce pracy

Holandia

Rodzaj zatrudnienia

Stały

Rodzaj pracy

Pełny etat

Pełny etat

40 godziny

Warunki płacowe (brutto)

€9,5 - €16,85 na godzinę

€1647 - €2921 na miesiąc

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki

Pracuj w magazynie dla największej sieci supermarketów w Holandii!
Pracownik będzie pracował głównie z systemem sterowanym głosem, który jest w języku angielskim - dlatego znajomość języka jest KONIECZNA.

To fajny sklep spożywczy! Temperatura pracy około 5°C.

Działa 8 godzin na 3 zmiany. Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dopłata 140%)
Godziny pracy: poniedziałek - piątek / Możliwość pracy w sobotę (dopłata 135%) i niedzielę (dopłata 200%).
Dokładna kalkulacja wynagrodzenia jest możliwa podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Aby dotrzeć do wszystkich przechowywanych produktów, Twój wzrost musi wynosić co najmniej 165 cm. Niektóre paczki ważą około 25 kg (ziemniaki, cebula, banany...) więc w niektórych miejscach może to być praca wymagająca fizycznie (w odniesieniu do kobiet).

Praca przeznaczona jest głównie dla osób, które poszukują pracy na dłuższą metę i chcą pracować nawet w czasie wakacji.

Świadczenia pracownicze

- Holenderska umowa o pracę
- 24 dni płatnego urlopu rocznie
- Płatności tygodniowo - tylko na własne konto bankowe!
- zabezpieczone usługi koordynatora
- zakwaterowanie zabezpieczone / dotowane
- zabezpieczone środki transportu z miejsca zakwaterowania do pracy iz powrotem
- rejestracją tzw. „numeru podatkowego w Holandii” zajmuje się pracodawca
- Rejestracja do obowiązkowego ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii jest przetwarzana przez pracodawcę po przyjeździe
- Porady dotyczące podróży do Holandii
- nasza agencja nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo pracy przed lub po wyjeździe do Holandii

Informacje o przetargu

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prześlij nam swoje CV.
Skontaktujemy się z wybranym kandydatem.

Firma, w której stanowisko jest obsadzone

Hurt

Nasz klient działa w branży handlowej od 130 lat i jest największą siecią supermarketów w całej Holandii.

wymagania pracowników

Stanowisko jest odpowiednie dla kandydatów z wykształceniem

liceum bez matury
liceum z maturą

Umiejętności językowe

Język angielski - średniozaawansowany (B1)

Prawo jazdy

b

Stanowisko jest odpowiednie dla absolwenta

TAk