Kierowca EPT, Reachtruck lub VZV w Centrum Logistycznym

Sagius Uitzenders BV

Miejsce pracy

Rodzaj zatrudnienia

Stały

Rodzaj pracy

Pełny etat

Pełny etat

40 godziny

Warunki płacowe (brutto)

€11 - € na godzinę

€1907 - € na miesiąc

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki

Poszukujemy doświadczonych magazynierów z licencją EPT (Electric Pallet Truck) lub VZV lub Forklift do dużego magazynu logistycznego w pobliżu Eindhoven.

Zakres prac obejmowałby następujące zadania:

– Produkty szpiegowskie (Philips / Ikea)
– Załadunek i rozładunek kontenerów
– Pakowanie i kontrola przesyłek przed załadunkiem

Wymagany jest angielski!

Praca na 1 zmianę (40 godzin) – wynagrodzenie za nadgodziny 130%
Przy pracach nad opakowaniem i wysyłką kształtu – dopłata 0,85 €/godz.

Świadczenia pracownicze

– Holenderska umowa o pracę
– 24 dni płatnego urlopu rocznie
– Płatności tygodniowo – tylko na własne konto bankowe!
– zabezpieczone usługi koordynatora
– zakwaterowanie zabezpieczone / dotowane
– zabezpieczone środki transportu z miejsca zakwaterowania do pracy iz powrotem
– rejestracją tzw. „numeru podatkowego w Holandii” zajmuje się pracodawca
– Rejestracja do obowiązkowego ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego w Holandii jest przetwarzana przez pracodawcę po przyjeździe
– Porady dotyczące podróży do Holandii
– nasza agencja nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo pracy przed lub po wyjeździe do Holandii

Informacje o przetargu

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prześlij nam swoje CV, w którym opisane zostanie Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe.
Każde doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę i może pomóc w dokonaniu wyboru.
Z wybranym kandydatem skontaktujemy się niezwłocznie.

Firma, w której stanowisko jest obsadzone

Transport, logistyka