skontaktuj się z pracodawcami

Jesteś pracodawcą i potrzebujesz porady lub informacji od nas? Dotrzyj do nas wypełniając formularz kontaktowy po prawej stronie lub wysyłając e-mail bezpośrednio na jeden z poniższych adresów e-mail.

 

Biuro Holandia

Bleiswijkseweg 43 A,
2712 PB, Zoetermeer
Nederland
info@sagiusuitzenders.nl,

 

Marc Sagius
sagius@sagiusuitzenders.nl

Ralph Righton
righton@sagiusuitzenders.nl

Daniel Benco, coordinator
benco@sagiusuitzenders.nl

Daniel Kionka, coordinator
kionka@sagiusuitzenders.nl

Katarzyna Kaszuba, coordinator
kaszuba@sagiusuitzenders.nl,

Esmeralda van Mourik, backoffice
backoffice@sagiusuitzenders.nl

Esmé Nijssen, backoffice
nijssen@sagiusuitzenders.nl

 


Biuro Słowacja

Mlynská 28
Košice, 040 01
Slovakia

 

Lenka Šándor, Country Manager / Sr. Recruiter
Sagius Uitzenders B.V. na Slovensku
Tel.č. : “>
lenka@sagius.sk

Eva Grigeľová.
HR Recruiter
Sagius Uitzenders B.V. na Slovensku
Tel.č. : “>
grigelova@sagius.sk

Karolina Bacławska
HR Assistent
Sagius Uitzenders B.V. na Słowacji
Tel.č. : ” target=”_self”>
karolina@sagius.sk