Vodič EPT/VZV – práce v Logistickom skladu – Holandsko

Sagius Uitzenders BV

Workplace

Type of employment

Trvalý

Job type

plný úvazek

hours

Wage conditions (gross)

€ per month

Náplň práce, právomoci a odpovědnost

Hledáme zkušených skladníků s vodičským průkazem na VZV a EPT pro velký logistický sklad poblíž Eindhovenu.

Náplň práce podle podrobla v následujících úlohách:

- Pickovanie produktov (hračky, elektronika, fitnes nástroje)
- Nákladka a výkladka kontejnerov
- Balenie a kontrola zásielok před nákladkou

Anglický jazyk je potřebný pro běžnou komunikaci v práci.

1 zmenná provozka (40 hodin. Čas) - bez záruky za práci nadčas 130%
Pri práci na balení a expedícii tvaru - doplatok 0,85 € / hod.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Holandská pracovna zmluvac
- ročne 24 dní plateného voľna
- výplaty týdně - len na vlastní bankový účet!
- zabezpečené služby kordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečený dopravní prostředek z ubytování do zaměstnání a naspäť
- registrace obnovy tzv. „daňového čísla v Holandsku vybavuje zaměstnavatele
- registrace na povinné zákonné zdravotní pojištění v Holandsku vybavuje zaměstnavatele po příjezdu
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nemôže žiadne poplatky za zprostředkování zamestnania před ani po odchodu do Holandska

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, kde budou rozpísané Vaše dosavadní pracovní zkušenosti.
Každá pracovná zkušenost je braná na vědomí a může vám pomoci při výběru.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovat.

Spoločnosť, pro kterou je poloha obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistika sklad

Požiadavky na zagestnanca

Pozícii vyhovující uchádzači so vzdělaním

středoškolské bez splatnosti
středoškolské s maturitou
nadstavbové/výše odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský průkaz

B

Osobní předpoklady a dovednosti

Skúsenosť práce ve skladu a znalosti anglického jazyka