Provozovatel galvanizačnej linky

Sagius Uitzenders BV

Workplace

Type of employment

Trvalý

Job type

plný úvazek

hours

Wage conditions (gross)

€ per month

Náplň páce:

Tryskanie kovov různých konstrukcií az ľahkých zliatin. Nanášání různých druhů barev na ocelové konstrukce.
Obsluha malej flex brusky alebo lesticky. Různé mužské úkony na linke.

Praca je po 2 změnách
Garancia 40hod týdně. /

Vyžadujte aktivní řidičský průkaz a komunikujte v angličtině.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Holandská pracovna zmluvac
- ročne 24 dní plateného voľna
- výplaty týdně - len na vlastní bankový účet!
- zabezpečené služby kordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečený dopravní prostředek z ubytování do zaměstnání a naspäť
- registrace obnovy tzv. „daňového čísla v Holandsku vybavuje zaměstnavatele
- registrace na povinné zákonné zdravotní pojištění v Holandsku vybavuje zaměstnavatele po příjezdu
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nemôže žiadne poplatky za zprostředkování zamestnania před ani po odchodu do Holandska

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Váš životopis, kde budou rozpísané Vaše dosavadní pracovní zkušenosti.
Každá pracovná zkušenost je braná na vědomí a může vám pomoci při výběru.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovat.